Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

Pridajte sa k nám

Naša práca je súčinnosťou kolektívu ľudí, priestorov a zariadení pre spokojnosť našich zákazníkov. Pracujeme v príjemnom prostredí v mladom kolektíve, ktorý sa nutne obmieňa, či už z dôvodov rodinných (svadby, materská dovolenka), ale aj z dôvodu túžby po živote v zahraničí alebo po zmene druhu práce. Preto v kolektíve radi privítame nových kolegov s triezvym pohľadom na život, ochotou priložiť ruku k dielu a chuťou meniť veci k lepšiemu.

Práca je vhodná pre ľudí so skúsenosťami v gastronomickej prevádzke a s vedením zvereného kolektívu s cieľom spokojnosti zákazníkov. Sú potrebné základné vedomosti z ekonómie, cenotvorby a predaja služieb, práce s počítačovými programmi a komunikácie.

Hľadáme profesionála, ktorý si vie sám nastaviť priority a zorganizovať úlohy, s optimistickou povahou, s kultivovaným vystupovaním a schopnosťou počúvať, so zápalom pri prekonávaní prekážok a príkladnou lojalitou. Vodičský preukaz, znalosť svetového jazyka a skúsenosť s prácou v zahraničí sú vítané.

Práca zahŕňa:

 • v spolupráci s kolegami, ktorí riadia zverené úseky, zabezpečiť plynulý chod celej prevádzky Troje (reštaurácia, ubytovanie, fitness, bowling, detská herňa, spoločenská sála, wellness, squash)
 • kreatívne riadiť a koordinovať zamestnancov aj externých dodávateľov
 • kontrolovať kvalitu, spoluprácu a vyťaženosť jednotlivých služieb a zabezpečiť odstránenie nedostatkov
 • aktívne navrhovať zlepšenia, prinášať nové nápady a spolupodieľať sa na tvorbe smerovania Troje
 • školenia personálu
 • komunikácia s mestom, obcami, organizáciami aj firmami v našom regióne
 • budovať kolektív, stmeľovať ho a navrhovať zlepšenia firemného prostredia

 

Pracovná doba je adaptívna programu a potrebám prevádzky v rozsahu 168 hodín v mesiaci aj s prácou cez víkend. Platové ohodnotenie je v rozsahu 1 200 – 1 800 € podľa nadobudnutých skúseností, obchodných výsledkoch a úspechoch prevádzky. Možnosť profesného i platového rastu.

Benefity: voľný vstup do nášho fitness, strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce, vstup do detského ihriska pre deti zdarma, flexibilná pracovná doba, dobrý kolektív, výplata každých 15 dní, 3 dni v roku platených sick days.

Práca je vhodná pre kutilov a mužov (aj v dôchodcovskom veku či ako druhé zamestnanie), ktorých bavia opravárske a záhradnícke činnosti.

Hľadáme človeka s veselou, úprimnou a pracovitou povahou.

Práca zahŕňa:

 • práce na opravách a servise zariadení v oblasti ubytovania, bowlingu, fitness strojov, inventáru interiéru, oprave hračiek poškodených v detskom ihrisku,
 • úprava trávnatých plôch, orez stromov, kríkov,
 • príprava zariadenia a prvkov pre športové, rodinné či spoločenské udalosti.

 

Pracovná doba voľná, v rozsahu 20 hodín týždenne, s platom 5 – 7 € na hodinu.

Benefity: voľný vstup do nášho fitness, strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce, vstup do detského ihriska pre deti (aj vnúčatá) zdarma, flexibilná pracovná doba, dobrý kolektív, výplata každých 15 dní.

Táto práca je zaujímavá a náročná súčasne, vykonáva sa v peknom prostredí reštaurácie, detského ihriska, vinárne aj terasy.

Hľadáme tímového hráča, zhovorčivého, s veselou povahou, ale aj so zručnosťou pri obsluhe či miešaní drinkov, s odvahou riešiť situácie samostatne, a s dôslednosťou pri príprave spoločenských akcií.

Práca zahŕňa:

 • práca na recepcii pri obsluhe našich služieb (ubytovanie, bowling, fitness, squash, wellness, detskú herňu, spoločenskú sálu),
 • práca so zákazníkmi ako v reštaurácii a kaviarni, tak aj so zákazníkmi ďalších našich služieb,
 • práca s počítačom na recepcii,
  úprava priestorov pred a po spoločenských podujatiach.

 

Pracovná doba: podľa plánu služieb, ktorý zahŕňa aj prácu dva víkendy v mesiaci s príplatkom, v časovom rozsahu medzi 7:00 a 22:00. Plat 5 – 6 € za hodinu, plus sprepitné a bonus podľa výšky tržby.

Benefity: voľný vstup do nášho fitness, strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce, vstup do detského ihriska pre deti zdarma, dobrý kolektív, výplata každých 15 dní.

Práca je vhodná pre študentov, ženy na materskej dovolenke, alebo ako druhé zamestnanie.

Hľadáme človeka komunikatívneho, veselého, s pozitívnym vzťahom k ľuďom, pracovitého a dôsledného.

Práca zahŕňa:

 • obsluha zákazníkov v našej reštaurácii a kaviarni, aj pri akciách v spoločenskej sále,
 • úprava priestorov pred a po spoločenských podujatiach,
 • iná pomocná činnosť.

 

Pracovná doba vopred neurčená, v rozsahu 8 – 20 hodín týždenne, s platom 4 – 5 € za hodinu.

Benefity: voľný vstup do nášho fitness, strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce, vstup do detského ihriska pre deti zdarma, dobrý kolektív, výplata každých 15 dní.

Práca je vhodná ako druhé zamestnanie, aj pre ženy na materskej dovolenke.

Hľadáme človeka skúseného v organizovaní rôznych spoločenských udalostí, s kreatívnym pristupom, komunikatívneho (aj v cudzom jazyku), veselého, úprimného, zodpovedného a samostatného.

Práca zahŕňa:

 • plánovanie, prípravu a pomoc pri realizácii detských programov, spoločenských udalostí (Babská jazda, oldies párty, plesy, hudobné a kultúrne vystúpenia…) a iných akcií organizovaných v našich priestoroch a v našej réžii
 • spolupráca s našim teamom aj externými ľuďmi

 

Pracovná doba: podľa organizačných potrieb v predpokladanom rozsahu 20 – 40 hodín mesačne, s platom 6 – 8 € za hodinu, prípadne inak podľa dohody.

Benefity: voľný vstup do nášho fitness, strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce, vstup do detského ihriska pre deti zdarma, flexibilná pracovná doba, dobrý kolektív, výplata každých 15 dní.

Práca je vhodná pre človeka, ktorého baví práca v kuchyni, či výroba domácich jedál.

Hľadáme človeka s veselou, úprimnou a pracovitou povahou, ktorý má rád prácu v kolektíve.

Práca zahŕňa:

 • pomoc kuchárovi pri varení, 
 • príprava šalátov,
 • udržiavanie poriadku v kuchyni (HCCP)
 • príprava domácich jedál – domáce rezance, pirohy, buchty a pod.

 

Pracovná doba v rozsahu 40 hodín týždenne, s platom 3,80 –  4,50 € na hodinu. Pracuje sa krátky týždeň (streda, štvrtok) a dlhý týždeň (pondelok, utorok, piatok, sobota, nedeľa). 

Benefity: voľný vstup do nášho fitness, strava v zamestnaneckej tarife počas výkonu práce, vstup do detského ihriska pre deti (aj vnúčatá) zdarma, dobrý kolektív, výplata každých 15 dní.

Príďte Troju navštíviť, ochutnať, zažiť…

Tešíme sa na vás!

© 2022, Troja, All rights reserved