Detský Športovo zábavný svet

Slniečkovo

Interiérové ihrisko, náučné hračky aj čítací kútik

Príďte k nám s deťmi za každého počasia. Užijú si u nás kopec zábavy, zatiaľ čo si vy oddýchnete pri káve, drinku alebo chutnom jedle. Vyšantia sa v trojposchodovom bludisku, zajazdia si na autíčkových odrážadlách, oddýchnu si v čítacom kútiku alebo sa v kostýmoch premenia na rozprávkové princezné.

To svoje si u nás nájde dieťa každého veku. Či už je to lezecká stena, šmykľavky, hojdačky, guľôčkový bazén, kuchynka, dielnička pre kutilov, veľká lego stavebnica, mini futbalové ihrisko, veľký klavír, hračky na poznávanie ľudského tela, detská hrazdička pre bábätká, mäkké stavebnice či prekážky, to všetko na ne čaká v krásnom a hlavne bezpečnom prostredí. A aby bola pre vás návšteva bezproblémovým zážitkom, k dispozícii máte WC vybavené detskými pomôckami a prebaľovacím pultom.

Dobroty pre malých i veľkých

Zatiaľ čo sa u nás vaše deti vyhrajú do sýtosti, vy môžete v oddychovej časti detskej herne ochutnať chutné nápoje, koláčiky a špeciality našej reštaurácie a kaviarne. Rovnako tak môžete urobiť, aj keď návštevu detskej herne neplánujete. Pri kaviarni máme k dispozícii detský kútik a v záhrade pri terase vonkajšie detské ihrisko. Je to len na vás, či si na našich sladkých i slaných dobrotách pochutnáte sami alebo aj s vašimi deťmi.

Ponožky na nôžky

Záleží nám na čistote našej detskej herne, preto je vstup do jej priestoru možný len v ponožkách. Topánky a iné veci si môžete bezpečne odložiť v uzamykateľných skrinkách pred vstupom. Deti vo veku od 0 do 12 rokov sa k nám môžu prísť hrať len pod dohľadom dospelej osoby, maximálne dvoch dospelých na jedno dieťa.

Detské oslavy v cirkusovom šapitó

Čo tak prekvapiť vaše deti narodeninovou oslavou v čarovných priestoroch? Detskú oslavu vám radi pripravíme v samostatnej miestnosti v štýle cirkusového šapitó až pre 18 osôb. V kruhu kamarátov tak môžu vaše deti sfúknuť sviečky na torte, pripiť si detským šampanským, pochutnať si na dobrotách, rozbaliť si darčeky a poriadne to osláviť. Pre viac informácií o prenájme a možnostiach nás neváhajte kontaktovať

Mohlo by sa vám páčiť

Ak ste s deťmi našu detskú herňu už navštívili, máme pre vás ďalší skvelý nápad. Zahrajte si s nimi u nás bowling na bowlingovej dráhe s detskými zábranami a detskými bowlingovými topánočkami. 

Cenník
Otváracie hodiny
  • pondelok - nedeľa 10:00 - 21:00

Máte záujem o oslavu, svadbu alebo iné podujatie v našej spoločenskej sále?

Hodnotenia hostí

Anna
Zobraziť viac
Każdy znajdzie coś dla SIEBIE! Przytulny hotel z miłą obsługą. Polecam szczególnie dla rodzin z dziećmi które nie będą się nudziły na mega placu zabaw. POLECAM!!!!
Katarína
Zobraziť viac
Ďakujeme za príjemné popoludnie v Slniečkove. Deti sa vyhrali do sýtosti a mamina si oddýchla. Veľmi oceňujem aj vonkajšie ihrisko, ktoré sme taktiež využili. Určite vás navštívime aj druhýkrát!
Martina
Zobraziť viac
Keď je nám doma dlho, istota zábavy a môjho pokoja je detský svet v Troji. Manžel so synom sa vyhrajú a ja si oddýchnem. Najradšej majú šmykľavku, guličkový bazén a futbalové ihrisko (syn ma 1 rok). Manžel má najradšej vaky v čítacom kútiku.
Miroslava
Zobraziť viac
Slniečkovo máme veľmi radi. Pravidelne sa tam stretávame mamky (bývalé spolužiačky) so svojimi detičkami. Vyhovuje nám, že máme blízko sedenie a deti mame stále na očiach. My si môžeme dať kávičku, jedlo, pokecať a deti sa spolu parádne vyhrajú. Super je to rozdelené aj pre menšie a väčšie deti, princezné a malých majstrov . Nájdu si tam detičky rôzne aktivity. Pozitívum je blízko detské WC s plným vybavením aj pre najmenších (prebaľovacia podložka, vlhčené obrúsky, plienky, nočník), takže nehody sa nám zatiaľ nestali. Ďalším pozitívom je veľké parkovisko. Radi sa tam vraciame a veľmi odporúčame ďalším detičkám.
Predošlé
Ďalšie

Príďte Troju navštíviť, ochutnať, zažiť…

Tešíme sa na vás!

Čo u nás nájdete

© 2022, Troja, All rights reserved