Dámska jazda 2024

Drahé dámy, legendárna Dámska jazda v Troji je tu po roku opäť. A aby ste na tento večer nezabudli, postarali sme sa o skvelý program. O smiech nebude núdza vďaka Romanovi Pomajbovi a jeho Stand-up comedy show. Páni z The Gentleman Slovakia vás zase potešia svojimi novými tanečnými vystúpeniami.
  • vstupenky si zakúpite na recepcii penziónu Troja v Lipanoch (iba v hotovosti prosíme), v predpredaji od 12.marca do 14.apríla za cenu 32€ vrátane welcome drinku a malého občerstvenia, neskôr alebo na mieste bude cena vstupenky 35 €

  • začiatok podujatia je 19. apríla o 19:30 a okrem spomínananej stand-up show Roamana Pomajba a novej tanečnej show The Gentlemen Slavakia nás večerom bude sprevádzať DJ JOY

  • AKCIA! Ak sa dáte dokopy a kúpite si lístky ako kolektív minimálne ôsmich dám, pribudne vám na stôl fľaša kvalitného tokajského samorodného vína.

  • volajte najlepšie kamošky, super kolegyne, spolužiačky zo základky, susedy od vedľa! Dohodnite sa so sestrou, pozvite mamu aj babku, bude to stáť zato! 

      Držíme vám miesto Dámy! 


Zakúpený lístok nie je možné stornovať, kvôli zaplateným zálohám za program. Ďakujeme za pochopenie. Tie z vás ktoré boli na Dámskej jazde 2023 si môžu uplatniť dodatočnú zľavu 10% pri preukázaní sa výherným kupónom z minuloročnej akcie.

Viac noviniek

Príďte Troju navštíviť, ochutnať, zažiť…

Tešíme sa na vás!

© 2022, Troja, All rights reserved