Svadba

 

Reštaurácia Troja s kapacitou 120 hostí s krásnou veľkou terasu a detským kútikom je tou správnou voľbou pre Vašu svadobnú hostinu. 

 

NOVINKA Kongresová sála ORFEUS – v najbližšom období plánujeme otvoriť veľkú kongresovú sálu s kapacitou na sedenie pre 200 hostí + tanečný parket. Otvorenie novej sály sa nám kvôli ťažkej situácií s koronou presunula na rok 2021. Čo Vás čaká v novej sále: 

– terasa pod korunami stromov 

– tanečný parket pod krásne nasvietenou kupolou 

– klimatizované priestory 

– veľké pódium 

– okruhlé stoly 

– jedinečný dizajn 

– kapacita až 200 osôb

 

Kongresová sála dostala pomenovanie podľa príbehu zo starých gréckych báji o Orfeusovi. Orfeus bol slávny pevec, ktorý hrával na lýre a vedel tak krásnej spievať, že jeho spevu nik neodolal. Aj vtáky zmĺkli a načúvali jeho piesňam, hady vyliezali z dier a načúvali, vlk behal popri barančekovi, líška so zajacom, a nikto nikomu neublížil. Rieky na jeho spev ostávali stáť a ryby sa vynárali nad hladinu, aby lepšie počuli pieseň. 

Ľudia ho načúvali, smiali sa i plakali, podľa toho, aký bol jeho spev. Zabúdali na starosti a museli robiť to, čo chcela jeho pieseň. Na miesta a na hostiny, kde Orfeus spieval prichádzali aj bohovia. Zostupovali po mliečnej ceste na zem za jeho hlasom…